Skip to content

Üretim Tesisleri

Dayanışma

Çalışanlarımız ve müşterilerimizle biz güçlü bir aileyiz.

Yatırım

İşten kazanılan işe yatırılır. Biz sadece işimize yatırım yapıyoruz.

Sürat

Zaman en değerli olgudur. Dünyanın en hızlı büyüyen pencere üreticisiyiz.

Tevazu

Büyümek küçülmektir. Her zaman ve her koşulda kendimizi biliyoruz.

Güven

Sevgi güvendir. Geçmişten geleceğe en büyük mirasımız sadece güven olacaktır.

AĞAOĞLU Entegre PVC Kapı ve Pencere ürünleri fabrikası, toplamda 32.500 m² bir alanı kapsayan ve yaklaşık 110 kişinin çalıştığı, Organize Sanayii Bölgesi – Niğde / TÜRKİYE adresinde yer almaktadır.

Türkiye’nin üretim kapasitesi, açık/kapalı alan, çalışan sayısı, olarak en büyük pvc kapı ve pencere sistemleri olan fabrikamız, dünyada aynı sektördeki 3.Büyük entegre pvc pencere fabrikasıdır.

Farklı tip ve ölçülerdeki, tüm pvc profil serilerinin, kesim, menteşe markalama, standartlara uygun su tahliye ve vakum deliklerinin açılması, orta kayıt bağlantı işaretlemeleri, aksesuar montaj yuvalarının açılması, profil ölçüsüne göre otomatik destek saclama, otomatik vidalama, kaynak, köşe temizleme, orta kayıt bağlantı aparatları’nın bağlanması, çıtaların ebatlanması, cnc kontrollü makinalarda 0,1° hassasiyetle otomatik olarak yapılır.

Ürün portföyümüz, yerli grupta Egepen Deceuninck tarafından üretilen (2014 yılında PİMAŞ hisselerini Enka Holding’ten satın alarak DECEUNINCK NV ailesine katılmıştır. DECEUNINCK NV ailesi Egepen Deceuninck, Winsa, Flora, Inoutic, Pimaş, Pimapen, Maestro, DWT, Pimaş Siding, Camoda, Pimawood, Deceuninck Alüminyum Sistemleri ve Winsa Alüminyum Sistemleri ile sektörünün en geniş ürün yelpazesine sahiptir. ) WinLIFE markalı ve ithal grupta GEALAN Fenster-Systeme GmbH ürünlerinden oluşmaktadır.

Ayrıca yine Egepen Deceuninck tarafından üretilen Maestro profillerinin bölge distributorluğu ile Maestro, WinLIFE, DWT, GEALAN profilleri, profil dağıtım kanalımızla üretici bayilere hizmet vermektedir.

300’ün üzerinde bayisi ve ticaret yaptığı tedarikçileri ile birlikte sürekli büyüyen dev ailemiz, ülkemize ve insanımıza hizmet etmekten mutluluk duymaktadır.

YouTUBE Kanalımız

Vimeo Kanalımız