Hebeschiebe (Kaldırmalı Sürme Sistemi)

 In AGAOGLU WINLIFE KAPI PENCERE BLOG, CEVRE DOSTU, ENERJI TASARRUFU, GERI DONUSUM, GUVENLIK, ISI YALITIMI, PVC KAPI, PVC PENCERE, SES YALITIMI

Hebeschiebe Sürme Sistemi (Kaldırmalı Sürme)

Geniş açıklıklara ihtiyacınız olan bahçe, balkon, teras geçişlerinizde, ferah, engelsiz bir yaşam alanı oluşturmanıza katkıda bulunur.

Teknolojimiz geniş kapı elemanlarının kolayca hareketini sağlar.

Hebeschiebe sürme kapınız açık veya kapalı olsun, fark etmez. Her durumda, ışık odanın içine akar ve neredeyse engelsiz zemin bağlantısı sayesinde iç ve dış mekan arasındaki ayrımı ortadan kaldırır.

Manzaranızı bozmadan, 3325mm’ye kadar kanat genişliği ve 3300mm’ye kadar kanat yüksekliği ile çok yüksek cam yüzeyi kullanma oranı sağlayarak ferah, şık, ve kullanımı kolay bir biçimde mekanlarınızı bahçenizle, terasınızla ya da balkonunuzla birleştirir.

Çoklu kanat kullanımı ile tek doğrama kasasında 13,3mt genişlik ve 3,3mt yüksekliğe kadar çıkabilir, 13,3 metre genişliğindeki bir alanı sadece 4 orta kayıtla geçebilir üstelik net 6,6mt geçiş alanı sağlayabilirsiniz.

Normal sürme sistemlerine kıyasla mükemmel ısı yalıtımı  f 1,3 W / (m² · K) sunar. Dilerseniz 3’lü cam uygulaması yapabilirsiniz.

Sistemin tüm sızdırmazlık elemanları gizlidir.

Anahtar Özellikler:

Mükemmel hizalanmış sistem teknolojisi nedeniyle kolay kullanım.
Görünmez sızdırmazlık contaları ile toz, su ve ısı kaybına karşı üstün koruma.
Üçlü cam 57 mm ve çift cam seçenekleri .
Düzgün çalışma için ağır iş aksesuarları.
Güvenlikli donanım standartlarına uydun destek sacı tasarımı.

İki çeşit hebeschiebe sistemimize  buradan göz atabilirsiniz.

Mevcut tüm ürünlerimizle beraber sunduğumuz özel acrylcolor renk seçeneklerimizi buradan inceleyebilirsiniz.

Bu yazının devamına buradan ulaşabilirsiniz. Hebeschiebe (Kaldırmalı Sürme) Açılım Alternatifleri 

Recommended Posts
Gealan Acrylcolor Slide 18 Agaoglu WinLIFE Gealan Pvc Pencere Kapi Sistemlerihebeschiebe-acilim-cesitleri-agaoglu-winlife-gealan-pvc-pencere-kapi-sistemleri