Agaoglu ile çalışmayı bu kadar özel kılan nedir?

Pazarda lider konumda olan, çoğu zaman pazara yön veren bir şirket olmamız, pencere ve kapı teknolojileri konusunda dünyada bilinen en ileri teknolojiler ile çalışıyor olmamız önemli bir etken.Fakat bunun yanı sıra bizi farklı kılan en önemli etkenlerden biri de, müşteri odaklı bakış açımız;

Sağladığımız ürün ve hizmetlerin müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamasını garanti altına almak için durmadan çalışıyor, müşterilerimiz, ülkemiz ve dünya için pozitif değerler üretmeye gayret gösteriyoruz.

0
Adet Günlük Üretim
0
Mutlu Müşteri
0
Ülkeye İhracat
0
Den Fazla Bayi
Tüketiciler İçin.
tuketiciler icin agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

İyi PVC pencere ve kapı nasıl seçilir?

Evinize yeni bir PVC kapı veya pencere satın almayı planlarken, bir karar vermeden önce, dikkatle düşünmeniz gereken birkaç önemli nokta vardır.

Güzel tasarlanmış, sağlam bir uPVC profil markası seçimi performans ve dayanıklılık konusunda önemli bir rol oynar.

İyi profil seçimi kadar imal ve montaj şeklini göz önünde bulundurmak gerekir.

Kaliteli menteşeler ve aksesuarlar, standartlara uygun çelik takviye profili, doğru yerlerde doğru vidalama ve pencerenin hassas ölçümlerle, düşük toleranslarda üretilmiş olması eşit derecede önemli rol oynayan faktörlerdir.

Ürettiğimiz pencere ve kapılarda şimdiye kadar Türkiye’de hiç örneği görülmemiş bir teknoloji ve makina yatırımıyla, imalatın başlangıcından sevkiyat sürecine kadar, tüm prosesleri devamlı kontrol ediyor, tüm ürünlerimizde aynı standartları sağlıyoruz.

Mimarlar İçin.
hebeschiebe kapı surme kapı sistemleri agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

Mimarlar İçin

Bir mimarın hayal gücünden çizime dökülen, modern mimarinin ihtiyaç duyduğu ferah ve bol ışık alan mekanları oluşturmanız, yapının işlevselliğini artırmak için ihtiyacınız olan geniş açıklıkları geçebilmeniz, rakipsiz cephe ve mekan tasarımları yapabilmenize yardımcı olmak için, üzerimize düşeni yapıyoruz.

Statik performansı geliştirilmiş özel tasarımlı profillerimiz, statik orta kayıtlarımız, dev kapı kanatlarımız, ekstra güçlendirilmiş hebeschiebe ürünlerimiz ile bir pencere ve kapıdan mimariniz için beklediğinizden daha fazlasını yapmaya, standartların dışına çıkmaya, özgün mimarilerinizi oluşturmaya yardımcı olmaya hazırız.

Bir sanatcının materyallerin işlevselliği ile beraber renk uyumunada özen gösterdiğini biliyoruz. Başka hiçbir markada bulamayacağınız rakipsiz çizilmeyen, leke tutmayan, metalik ve opak Acrylcolor cam dış kaplamamız 40’ın üzerinde standart folyo renklerimiz ile projelerinize standartlar üzerinde uyum sağlamaya çalışıyoruz.

Mühendisler İçin.
muhendisler icin agaoglu agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

Mühendisler İçin

Kağıt üzerinde harika bir çizim, ya uygulaması?

Karmaşık statik hesaplar, kolon arası boyutunda pencereler, yalın görünümlü kayıtsız pencereler ya da 7 metre uzunluğunda tek parça sıfır eşikli kapılar!

Bizce mümkün!

Portföyümüzde projeniz için gerekli tüm teknik ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir ürünümüz mutlaka vardır, mimarınız dilediğini çizsin, sizde rahat rahat uygulayın diye, var gücümüzle çalışıyoruz.

İnşaat Firmaları İçin.
Odul Yapi Elegance Ildem Kayseri Referans Agaoglu WinLIFE Gealan Pvc Pencere Kapi Sistemleri
cephe vinc agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

İnşaat Firmaları İçin

Bir inşaat firması pencerecisinden ne ister?

Fiyat ?

Montaj bandında seri üretimle hesaplı, standardize ürünler üretiyoruz.

Kapasiteli üretimin artılarını müşterilerimize uygun fiyatlar sunmak için kullanıyoruz.

Üretim hızı, termin süresi?

6 adet hattımızın tamamı cnc kesim ve işleme merkezli, bu hatlara bağlı, dünyada başka bir eşi olmayan, kaynak hatlarımızla ve ekstra 3 adet konvansiyonel hattımızla 8 saatte 2000 adet üzeri doğrama üretebiliyoruz, bu üretim kapasitesi, bizi dünyada alanında 3.büyük pencere tesisi yapıyor. Siz işinize odaklanın, teslimatı biz hallederiz.

Kalite?

Kesimde, kaynakta, destek sacında, temizlemede, aksesuar markalamada, kısaca pencereyi pencere yapan önemli proseslerde insana dayalı üretim yapmıyoruz, üretimdeki bu uzmanlığımızı iyi profil, iyi aksesuarla birleştiriyoruz.

Montaj?

Anahtar teslim proje hizmeti veriyoruz, pencereyi üretmek kadar iyi montajında önemli olduğunu biliyoruz, özel cephe asansörümüzle projenizdeki diğer uygulayıcıların işlerini aksatmadan, cephenize, pencere ve camlarınıza zarar vermeden hızlı montaj yapıyoruz.

Montaj Bayileri İçin.
turkiyenin en buyuk kapi pencere fabrikasi ic gorunum agaoglu pvc pencere sistemleri winlife gealan citywin

Montaj Bayileri İçin

Gelişen piyasalarda, pvc kapı ve pencere sistemleri pazarının giderek büyümesi, müşteri portföyünün, farklı ürünler ve değişik renk seçenekleri talebinin artması , atölye üretiminin, bu ihtiyaçlara stok, lojistik, kalite, standardizasyon ve teknolojik altyapılarının yetersizliği nedeniyle cevap verememesiyle sonuçlandı.

Ağaoğlu – WinLIFE olarak montaj bayilerimize;

  • Özel pvc yazılımımız sayesinde, fax, e-mail gibi araçlar kullanmadan projelerini online olarak sipariş geçebilme, bu sayade daha hatasız, hızlı ve eksiksiz ürünler teslim alma olanağı sunuyoruz.
  • Entegre üretim tesisimizde, yüksek kapasiteli cnc hatlarımızla termin sürecinizi kısaltıyoruz.
  • Yüksek kapasite ve robotize üretim ile işçilik maliyetlerini düşürerek atolyenizde üreteceğinizden daha uygun maliyetlerle bitmiş pencerelerinizi kapınıza teslim ediyoruz.
  • Kaliteli profil ve aksesuarlar ile daha sorunsuz ürünleri müşterilerinize ulaştırmanızı sağlıyoruz.
  • Shell ile taşıt tanıma ve iskonto anlaşmamız ile bayilerimizin daha uygun fiyatlarla ve daha hızlı yakıt almalarını sağlayarak operasyon maliyetlerinizi düşürüyoruz.
  • Ford ile filo anlaşmamız sayesinde ticari araç ve bakım maliyetlerinizi düşürüyoruz.
  • Bayi tahsilat sistemimiz sayesinde, müşteriden tahsilatlarınızı kolaylaştırıyor, Bonus, World, Axess, Maximum, CardFinans, Paraf özellikli tüm kartlara web sitemiz üzerinden 9 taksit’e kadar tahsilat imkanı sunuyoruz.